Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Administration
he: ניהול

en: Version
he: גירסה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Provider
he: ספק
