Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Version
fa: نسخه

en: Theme
fa: پوسته

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده
