Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Administration
cs: Administrace

en: Version
cs: Verze

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Provider
cs: Poskytovatel
