Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Submit
no: Send

en: Administration
no: Administrasjon

en: Version
no: Versjon

en: Theme
no: Utseendemal

en: Provider
no: Leverandør
