Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Administration
pt: Administração

en: Version
pt: Versão

en: Theme
pt: Tema

en: Show icons
pt: Mostrar ícones

en: Provider
pt: Fornecedor
