Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Administration
vi: Quản lý

en: Version
vi: Phiên bản

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Provider
vi: Nhà cung cấp
