Toolshed (2.0.0-beta13) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Filename
is: Skráarnafn

en: File extensions
is: Skráarending

en: Event
is: Viðburður

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Filter
is: Sía

en: File size
is: Skráarstærð

en: Sort order
is: Röðun

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Original
is: Upprunalegt

en: Display name
is: Birta nafn

en: No link
is: Enginn tengill

en: Is not one of
is: Er ekki eitt af

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Is none of
is: Er ekkert af

en: Media name
is: Nafn margmiðlunarefnis
