Toolshed (2.0.0-beta13) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Filter
ta: வடிகட்டி
