Toolshed (2.0.0-beta14) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Alias
ku: نازناو

en: Any
ku: هەر کام

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
