Toolshed (2.0.0-beta14) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: Filename
os: Файлы ном
