Toolshed (2.0.0-beta15) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Filter
km: តម្រង

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
