Toolshed (2.0.0-beta15) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: in
mk: во
