Toolshed (2.0.0-beta17) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Any
bo: གང་རུང

en: off
bo: ཁ་རྒྱག

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Is not one of
bo: དེའི་ནང་གི་ཡ་གྱལ་མིན་པ

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: not in
bo: ནང་དུ་མེད་པ

en: Is none of
bo: གང་ཡང་མིན་པ

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
