Toolshed (2.0.0-beta18) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Event
eu: Gertaera

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Original
eu: Originala

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Entity
eu: Entitatea

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: Extension
eu: Luzapena

en: Alias
eu: Ezizena

en: Any
eu: Edozein

en: Image file
eu: Irudi fitxategia

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Label display
eu: Etiketa ikusi
