Toolshed (2.0.0-beta19) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Filter
ast: Filtru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Select list
ast: Esbilla
