Toolshed (2.0.0-beta20) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ
