Toolshed (2.0.0-beta20) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Filename
az: Fayl adı

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Sort order
az: Sırala

en: Link text
az: Link mətni

en: Provider
az: Provayder

en: in
az: daxildir

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Entity
az: Entiti

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Extension
az: Əlavə

en: Alias
az: Ləqəb

en: Selection type
az: Seçim növü

en: No link
az: Link yoxdur

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Is one of
az: Biridir

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: not in
az: içində deyil

en: Is none of
az: Heç biri deyil

en: Image styles
az: Şəkil üslubları

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Entity bundle
az: Entiti paketi

en: Media query
az: Media sorğusu

en: Breakpoint
az: Kəsmə nöqtəsi

en: Entity label
az: Entity etiketi

en: Responsive image styles
az: Uyğunlaşan şəkil üslubları

en: Media name
az: Media adı

en: URL fragment
az: URL fraqmenti
