Toolshed (2.0.0-beta20) - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Filename
et: Failinimi

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Event
et: Sündmus

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Filter
et: Filtreeri

en: File size
et: Faili suurus

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Media
et: Meedia

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Original
et: Originaal

en: in
et: hulgas

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Entity
et: Olem

en: on
et: -

en: Display label
et: Kuva silt

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Extension
et: Laiendus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Image file
et: Pildifail

en: No link
et: Link puudub

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: - Any -
et: - Kõik -

en: not in
et: pole hulgas

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Media query
et: Meedia päring

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Responsive image styles
et: Kohanduva pildi stiilid

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: URL fragment
et: URL-i fragment
