Toolshed (2.0.0-beta20) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: File extensions
fi: Tiedostopäätteet

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Filter
fi: Suodatus

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: in
fi: sisällä

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Select list
fi: Valintalista

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Check boxes/radio buttons
fi: Valintalaatikot/radionapit

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: off
fi: pois päältä

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Is one of
fi: On yksi

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Custom URL
fi: Mukautettu URL

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: not in
fi: ei sisällä

en: Is none of
fi: Ei ole yksikään

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Label display
fi: Otsikon näyttö

en: Media query
fi: Mediakysely

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti

en: Responsive image styles
fi: Responsiivisten kuvien tyylit
