Toolshed (2.0.0-beta20) - en to hu translation catalogue (65 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Filename
hu: Fájlnév

en: File extensions
hu: Kiterjesztések

en: Event
hu: Esemény

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Filter
hu: Szűrő

en: File size
hu: Fájlméret

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Media
hu: Média

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Original
hu: Eredeti

en: in
hu: ebben

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Entity
hu: Entitás

en: on
hu: be

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Check boxes/radio buttons
hu: Jelölőnégyzetek / választógombok

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Alias
hu: Álnév

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Any
hu: Bármelyik

en: Image file
hu: Képfájl

en: off
hu: ki

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Display text
hu: Szöveg megjelenítése

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: not in
hu: nincs ebben

en: Is none of
hu: A felsoroltak egyike sem

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: Autocomplete settings
hu: Automatikusan kiegészülő beállításai

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Label display
hu: Címke megjelenítése

en: Media query
hu: Médialekérdezés

en: Datasource
hu: Adatforrás

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Entity label
hu: Entitáscímke

en: File mime
hu: Fájl MIME

en: Entity status
hu: Entitás állapot

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Responsive image styles
hu: Alkalmazkodó képstílusok

en: Media name
hu: Média neve

en: URL fragment
hu: Webcímtöredék
