Toolshed (2.0.0-beta20) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana
