Toolshed (2.0.0-beta20) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Provider
mr: प्रदाता

en: - Any -
mr: - काहीही -
