Toolshed (2.0.0-beta20) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Remove
ms: Buang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: - None -
ms: - Tiada -

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Add
ms: Tambah

en: Filename
ms: Nama fail

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: Filter
ms: Tapis

en: File size
ms: Saiz fail

en: Sort order
ms: Urutan isihan

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Check boxes/radio buttons
ms: Kotak semak / butang radio

en: Extension
ms: Sambungan

en: Any
ms: Mana-mana

en: Image file
ms: Fail imej

en: No link
ms: Tiada pautan

en: Image styles
ms: Stail-stail imej

en: Image style
ms: Stail imej
