Toolshed (2.0.0-beta20) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Event
oc: Eveniment

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Filter
oc: Filtrar

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Media
oc: Mèdia

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: in
oc: dins

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Entity
oc: Entitat

en: on
oc: activat

en: Check boxes/radio buttons
oc: Casa de marcar/botons ràdio

en: Alias
oc: Aliàs

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Any
oc: Qual que siá

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Is not one of
oc: Fa pas partida de

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Custom URL
oc: URL personalizada

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: - Any -
oc: - Tot -

en: not in
oc: pas dans

en: Is none of
oc: Aucun parmi

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Image style
oc: Estil d'imatge
