Toolshed (2.0.0-beta20) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Filter
sq: Filtri
