Toolshed (8.x-1.0-alpha15) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Original
ne: असली

en: Alias
ne: उपनाम
