Tooltip (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Remove
be: Выдаліць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Message
be: Паведамленне

en: Insert
be: Уставіць

en: Update
be: Абнавіць

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Node
be: Вузел

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Placement
be: Пазіцыя
