Tooltip (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Top
el: Κορυφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Node
el: Κόμβος

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
