Tooltip (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Message
gl: Mensaxe

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: Node
gl: Nodo

en: Bottom
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Placement
gl: Ubicación
