Tooltip (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Remove
it: Elimina

en: Subscribe
it: Registrati

en: Message
it: Messaggio

en: Insert
it: Inserisci

en: Update
it: Aggiorna

en: Top
it: In cima

en: Text
it: Testo

en: Node
it: Nodo

en: Bottom
it: In fondo

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Tooltip
it: Suggerimento
