Tooltip (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Remove
pt: Remover

en: Message
pt: Mensagem

en: Update
pt: Atualizar

en: Top
pt: Topo

en: Text
pt: Texto

en: Node
pt: Nó

en: Bottom
pt: Baixo

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: - Select -
pt: - Selecionar -
