Tooltip (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Message
da: Meddelelse

en: Insert
da: Indsæt

en: Update
da: Opdatér

en: Text
da: Tekst

en: Bottom
da: Bund

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Tooltip
da: værktøjstip
