Tooltip (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
