Tooltip (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: Message
mr: संदेश

en: Update
mr: अपडेट

en: Text
mr: अक्षर

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
