Tooltip (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Message
ar: الرسالة

en: Insert
ar: أدرج

en: Update
ar: تحديث

en: Top
ar: الأعلى

en: Text
ar: نص

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان
