Tooltip (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Message
et: Teade

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Text
et: Tekst

en: Bottom
et: Alumine

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp
