Tooltip (1.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Message
fil: Mensahe

en: Update
fil: Gawing bago

en: - Select -
fil: - Pumili -
