Tooltip (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Remove
fr: Retirer

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Insert
fr: Insérer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Top
fr: Haut

en: Text
fr: Texte

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Placement
fr: Emplacement

en: Tooltip
fr: Info-bulle
