Tooltip (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Text
gu: લખાણ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
