Tooltip (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Message
cy: Neges

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Update
cy: Diweddaru

en: Text
cy: Testun

en: Position
cy: Lleoliad
