Tooltip (1.0.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Message
eu: Mezua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Top
eu: Goian

en: Text
eu: Testua

en: Bottom
eu: Behean

en: here
eu: hemen

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Tooltip
eu: Argibidea
