Tooltip (1.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Message
az: Mesaj

en: Update
az: Yeniləmə

en: Text
az: Mətn

en: Bottom
az: Aşağı

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü
