Tooltip (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Message
he: הודעה

en: Insert
he: הוספה

en: Update
he: עדכון

en: Top
he: עליון

en: Text
he: טקסט

en: Bottom
he: למטה

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות
