Tooltip (1.0.1) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Subscribe
no: Abonner

en: Message
no: Melding

en: Insert
no: Sett inn

en: Update
no: Oppdater

en: Top
no: Til toppen

en: Text
no: Tekst

en: Bottom
no: Bunnen

en: here
no: her

en: Position
no: Posisjon

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: About
no: Om

en: - Select -
no: - Velg -

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Tooltip
no: Verktøytips

en: No blocks found.
no: Ingen blokker funnet.
