Tooltip (1.1.1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Message
hi: संदेश

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Top
hi: ऊपर

en: Text
hi: लेख

en: Bottom
hi: तल

en: Position
hi: स्थान

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
