Tooltip (1.1.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Text
ps: متن

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
