Tooltip (1.1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Message
ro: Mesaj

en: Insert
ro: Inserare

en: Update
ro: Actualizare

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: here
ro: aici

en: Position
ro: Poziție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate
