Tooltip (1.1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Update
ka: განახლება

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
