Tooltip Ckeditor (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας
