Tooltip Ckeditor (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Edit Link
es: Editar enlace

en: Add link
es: Añadir enlace

en: Edit link
es: Enlace de edición
